Dinozaury i rycerze

500_0_productGfx_63d56fecc3d6f6b4d47259f0d1b0e4e4W lutym przyszłego roku nakładem wydawnictwa Galeria Książki ukaże się książka Księżniczka dinozaurów. Jej autorem jest Victor Milan. Jest to kolejny tom z serii, której akcja rozgrywa się w świecie nazwanym przez George’a R. R. Martina „skrzyżowaniem Parku Jurajskiego z Grą o tron”. 

Poprzednie tomy to Władca dinozaurów (mający premierę w 2016 roku) i Jeźdźcy dinozaurów (premiera odbyła się w 2017 roku).

Poniżej krótki opis Księżniczki dinozaurów:

Witajcie na Raju – pierwotnym świecie, w którym można spotkać wszelkie gatunki dinozaurów wielkich i małych. Żyją tu również ludzie, sprowadzeni przez kaprys bogów. Rycerze ruszają do boju na triceratopsach, a prowadzą ich wielcy bohaterowie dosiadający tyranozaurów.

Jednym z takich bohaterów jest Karyl Bogomirsky.

Kiedyś miał władzę, lecz zdradzili go ci, którzy byli mu najbliżsi. Uratowali go Fae, magiczne istoty zrodzone w tym świecie, planujące wykorzystać go w wolnie z obcymi bogami. Karyl pragnie tylko żyć w spokoju. Nie chce stać się niczyim narzędziem, a tym bardziej zbawcą…

Jednak bogowie powrócili, by osądzić swój ludzki eksperyment i ostatecznie uwolnić planetę od Fae. Karyl może nie uważać się za bohatera, ale jest ostatnią nadzieją ludzkości.

Reklamy