„Gamedec. Zabaweczki” już wkrótce w sprzedaży

_bn47343Trzecia część cyklu Gamedec trafi na półki już trzydziestego stycznia 2018 roku. Książka ukaże się nakładem domu wydawniczego Rebis jako składowa serii Horyzonty zdarzeń. Tom będzie liczył sobie 984 stron.

Marcin Sergiusz Przybyłek jest lekarzem medycyny, który przez wiele lat pracował w sektorze farmaceutycznym, by ostatecznie skoncentrować się na funkcji trenera, doradcy biznesowego i pisarza. Jego seria Gamedec to największa polska saga SF (informacje ze strony).

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać żadnego z tomów albo jesteście ciekawi, co tym razem się przydarzy, koniecznie zapoznajcie się z poniższym zarysem fabuły:

Megastatek emigracyjny Medusa wiozący pasażerów na Gaję nie wyłania się na docelowej orbicie. Ubezpieczyciel rejsu postanawia wszcząć śledztwo, a Lilith Ernal, agentka tej firmy, wynajmuje Torkila. Ten, chociaż skłonny się zaangażować, pragnie też pomóc Peterowi „Crashowi” Kytesowi w sprawie Mike’a Gunnera, rozgrywającego drużyny Bezbolesnych, który został zamordowany na Ziemi. Torkil chce także poinformować władze Gai, że Bestia nie została pokonana.

Jak poprowadzić trzy sprawy jednocześnie? Czy można znaleźć się w tym samym czasie w trzech różnych miejscach? Dokąd zaprowadzą Gamedeca kosmiczna przygoda, ziemskie dochodzenie i próba dotarcia do władz Gai? Czy tylko on widzi anioły i demony?

I ostatecznie: czy jednostka może wpłynąć na losy świata?

Nadchodzą zmiany. I nic już nie będzie takie jak przedtem.

Reklamy