Premiera „Najjaśniejszej Nocy”

najjasniejsza-nocbig813550Od dziś w księgarniach dostępna będzie piąta część sagi Skrzydła Ognia. W Najjaśniejszej nocy Tui T. Sutherland ponownie zabierze nas do pogrążonej w wojnie smoczej krainy. Słonko zaczyna wątpić w przeznaczenie, a stoi przed nią niełatwe zadanie. Musi znaleźć sposób na zakończenie wojny, by mogła dopełnić się przepowiednia.

Za nakład książki odpowiedzialne jest Wydawnictwo MAG.

 

Słonko zawsze bardzo poważnie traktowała smoczą przepowiednię. Skoro smoki Pyrrii potrzebowały, żeby ona, Łupek, Tsunami, Gloria i Gwiezdny Lotnik zakończyli wojnę, to ona jest gotowa spróbować. Ma nawet kilka dobrych pomysłów, jak tego dokonać, niestety nikt jej nie słucha.

Jednakże  wstrząsające wieści od Wieszcza zachwiały wiarą Słonka w ich przeznaczenie. Czy to możliwe, żeby ktokolwiek skończył tę straszliwą wojnę i wybrał nową Piaskoskrzydłą królową? A jeśli tyle się natrudzili na darmo?

Zakopane sekrety, zabójcze niespodzianki i niespodziewane odkrycia dotyczące wyskrobków czekają na nią wśród ruchomych piasków pustyni, gdzie Słonko będzie musiała w końcu zdecydować, czy jej przeznaczenie zostało już zapisane.

A może piątka smocząt zdoła pokierować własnym losem i ocalić świat… na swój sposób?

 

Reklamy