Nowe wydanie powieści „Magia Uderza”

ANDREWS_MagiaUderza-wyd2_2D-mala-poprZnana na całym świecie seria o przygodach Kate Daniels otrzyma nowe wydanie. Odświeżonymi okładkami mogą się już pochwalić Magia Kąsa i Magia Parzy (recenzja wkrótce!). Poznaliśmy też datę premiery trzeciego tomu. Magia Uderza ukaże się w księgarniach drugiego lutego, a jej okładce znajdziemy całkowicie nową grafikę.

W świecie Kate rozwój technologiczny został zaszedł zbyt daleko, doprowadzając do prawdziwej apokalipsy. Teraz magia powróciła jako nieokiełznana siła, która znika równie szybko, jak się pojawia i zabiera ze sobą ludzi, budynki i wszystko inne, co stanie na jej drodze. Główną bohaterką jest posiadająca magiczną moc najemniczka polegająca w równym stopniu na swoim mieczu, co na ostrym i niewyparzonym języku, który nie raz wprowadza ją w tarapaty.

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do przeczytania naszej recenzji pierwszego tomu Magia Kąsa oraz do zapoznania się z opisem najnowszej części:

Zalewana falami magii Atlanta od dawna nie jest ani bezpiecznym schronieniem, ani miejscem, gdzie można znaleźć chwilę wytchnienia. Mało kto wie o tym równie dobrze, co Kate Daniels. Tym razem jednak nawet ona odkryje rzeczy, o których nie miała pojęcia. Kiedy jej przyjaciel Derek zostaje pobity niemal na śmierć, Kate w pogoni za oprawcami dociera na Arenę. To miejsce w podziemiach Atlanty, gdzie odbywają się nielegalne walki na śmierć i życie. Szukając sprawiedliwości, Kate kładzie na szali własne życie – zarówno stając na Arenie, jak i postępując całkowicie wbrew zakazom wściekłego Władcy Bestii.

Reklamy