Premiera gry „God of War”

godofwarWkrótce pojawi się ciekawa propozycja gry dla fanów fantastyki na Play Station 4.
Firma Sony Interactive Entertainment zapowiedziała datę premiery gry God of War na 20 kwietnia. Fabuła pozostaje niespodzianką, w internecie krążą jednak przecieki:
 Po pierwsze, w wybranych momentach przejmiemy bezpośrednią kontrolę nad Atreusem – synem głównego bohatera. Po drugie, wiemy już, że w toku przygody protagoniści otrzymają wsparcie z dość nieoczekiwanej strony – jednym z ich sojuszników będzie bowiem wąż Jormungandr. Po ich stronie stanie również Sindri, czyli krasnolud odpowiedzialny za wykucie używanego przez Thora młota Mjölnira. Po trzecie wreszcie, wizyta Kratosa w nordyckiej krainie nie spodoba się tamtejszym bóstwom, które urządzą sobie na niego polowanie. Najwyraźniej bogowie północy nie słyszeli jeszcze o rzezi dokonanej przez Spartiatę na ich greckich kuzynach i kuzynkach… Trudno wyrokować, jaki będzie jej dalszy przebieg, na podstawie zdawkowych informacji ujawnionych przez studio.
Gra posiada też dobrze dopracowaną, klimatyczną grafikę, która spodoba się fanom mitycznej skandynawii. Fabuła snuła się będzie między innymi pośród malowniczych fiordów, po olbrzymich i zwodniczych lasach czy starożytnych ruinach. Napotkamy na srogi, zimowy klimat, biały puch i poczujemy oddech dziwnych stworów na ramionach.
Ruszyła już przedsprzedaż, a po dokonaniu zamówienia można otrzymać także dodatkowe wyposażenie do wykorzystania w grze. Tymczasem warto obejrzeć piękne galerie zdjęć z gry, ujawniane stopniowo przed premierą.
Reklamy