„Modyfikowany Węgiel” – nowy serial Netflixa

maxresdefaultW najbliższym czasie czeka nas premiera cyberpunkowej produkcji, opartej na powieści Richarda K. Morgana. Modyfikowany Węgiel wystartuje na Netflixie drugiego lutego, a według wstępnych informacji pierwszy sezon ma składać się z 10 odcinków.

Nowy serial Netflixa opowiada historię najbogatszego człowieka na świecie, który dzięki technologii jest w stanie przenieść swoją świadomość do innego ciała, stając się tym samym niemal nieśmiertelnym. Akcja serialu rozgrywa się w cyberpunkowym świecie pod koniec XXIV wieku. Mający już 365 lat Lauren Bancroft został zamordowany. Korzystając z dostępnej mu technologii ponownie przeniósł swoją świadomość do nowego ciała i postanowił dorwać swojego kata. Wiedząc, że sam sobie nie poradzi, przywrócił do życia zamrożonego przez 250 lat żołnierza elitarnej, międzygalaktycznej jednostki.

W rolę detektywa wcielił się Joel Kinnaman, znany z takich produkcji jak Legion Samobójców czy House of Cards. W obsadzie znaleźli się także James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry i Dichen Lachman.

Reklamy