Nowy zbiór opowiadań Jacka Piekary

piekarabestie_03-768x1199Wydawnictwo Fabryka Słów ogłosiło premierę nowej pozycji, która wzbudzi zainteresowanie wielu fanów polskiej fantastyki. Dwudziestego ósmego lutego w księgarniach pojawi się nowy zbiór opowiadań Bestie i Ludzie Jacka Piekary. Wszystkie historie mają być utrzymane w klimacie horroru, więc jedno jest pewne – będzie się czego bać.

Mieszkamy tuż obok nich, podają nam herbatę w naszej ulubionej kawiarni i pakują zakupy w najbliższym sklepie. Psychopaci, sadyści i mordercy są wśród nas. Myślisz, że znasz dokładnie swojego sąsiada? Że wiesz wszystko o współpracownikach? Jacek Piekara udowodni Ci, że jedynie żyjesz w słodkiej nieświadomości.

Poniżej umieszczamy opis Bestii i Ludzi:

Potwory czają się bliżej, niż myślisz.

Dziewięć opowiadań, w których znajdziecie czysty, pierwotny lęk. Grozę wywołaną świadomością, że największy koszmar czeka na nas tuż obok. Przychodzi w postaci uśmiechniętego sąsiada albo smutnej dziewczyny zaczepionej w barze. Czasem w osobie kogoś, kogo znamy od wielu lat.

Najbardziej przerażające jest to, że o otaczającym nas świecie nie wiemy wszystkiego. A dokładniej – nie wiemy prawie nic. Dlatego nie jesteśmy gotowi, by dostrzec prawdę: każdy może kryć pod maską zwyrodniałe, bestialskie oblicze.

 

Reklamy