„Księżniczka dinozaurów” wkrótce w sprzedaży

Wkrótce ukaże się najnowsza powieść Victora Milana. Księżniczka dinozaurów będzie miała swoją premierę piętnastego lutego. Za tłumaczenie odpowiada Michał Jakuszewski. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Galeria Książki. Poprzednie tomy z serii to Władca dinozaurów (z 2016 roku) i Jeźdźcy dinozaurów (z 2017 roku).

George R. R. Martin nazwał świat wykreowany przez Milana „skrzyżowaniem Parku Jurajskiego z Grą o tronKsiążkę w sprzedaży przedpremierowej możecie zamawiać w obniżonej cenie (19,90 zł) na stronie wydawnictwa.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zorientować się w tematyce powieści, zapoznajcie się z zarysem fabuły:

Witajcie na Raju – pierwotnym świecie, w którym można spotkać wszelkie gatunki dinozaurów wielkich i małych. Żyją tu również ludzie, sprowadzeni przez kaprys bogów. Rycerze ruszają do boju na triceratopsach, a prowadzą ich wielcy bohaterowie dosiadający tyranozaurów.

Jednym z takich bohaterów jest Karyl Bogomirsky.

Kiedyś miał władzę, lecz zdradzili go ci, którzy byli mu najbliżsi. Uratowali go Fae, magiczne istoty zrodzone w tym świecie, planujące wykorzystać go w wolnie z obcymi bogami. Karyl pragnie tylko żyć w spokoju. Nie chce stać się niczyim narzędziem, a tym bardziej zbawcą…

Jednak bogowie powrócili, by osądzić swój ludzki eksperyment i ostatecznie uwolnić planetę od Fae. Karyl może nie uważać się za bohatera, ale jest ostatnią nadzieją ludzkości.

Księżniczka_Dinozaurów_627x333

Reklamy