Daj się złapać w „Pułapkę czasu”

5c238129d45383f7ae134146dc5b194aW związku ze zbliżającą się premierą Pułapki czasu (A Wrinke in Time) w reżyserii Avy DuVernay produkcji Disneya, Wydawnictwo MAG wyda wznowienie książki będącej podstawą ekranizacji. Na wielkim ekranie zobaczymy między innymi takie znane postaci, jak Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Chris Pine i Storm Reid. Film będzie można obejrzeć w polskich kinach od dziewiątego marca.

Pułapka czasu Madeleine L’Engle to debiutancka powieść pisarki wydana w 1962 roku. Rok później autorka została nagrodzona za nią Newbery Medal. Obecnie jest to jedna z klasycznych lektur dla dzieci. W polskim przekładzie tytuł brzmi Fałdka czasu. Książka jest dostępna w przedsprzedaży w promocyjnej cenie. Oficjalna premiera (i wysyłka zamówionych wcześniej egzemplarzy) odbędzie się dwudziestego ósmego lutego.

Pułapka czasu to pierwsza część cyklu Time Quartet. Pozostałe tytuły to Przeciąg w drzwiach, A Swiftly Tilting Planet, Many Waters oraz An Acceptable Time (opisuje ona wydarzenia z życia poprzedniego pokolenia).

Reklamy