Premiera „Scarlet” coraz bliżej

Scarlet_okladkaJuż 18 kwietnia odbędzie się premiera wznowienia drugiego tomu Sagi księżycowej Marissy Meyer. Scarlet jest kontynuacją fabuły znanej z pierwszego tomu, noszącego tytuł Cinder. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc.

Jeszcze przez kilka dni egzemplarze można zamawiać na stronie wydawnictwa w cenie niższej o 30 procent od ceny regularnej.

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z Sagą księżycową, możecie zacząć od lektury recenzji Cinder oraz przeczytania zarysu fabuły Scarlet:

Cinder – bohaterka pierwszego tomu bestsellerowej Sagi Księżycowej powraca i kolejny raz wpada w wielkie kłopoty. Tymczasem po drugiej stronie świata znika babcia Scarlet, Benoit. Szybko okazuje się, że Scarlet nie wie o niej wielu rzeczy. Nie wie także o śmiertelnym niebezpieczeństwie, w jakim przeżyła całe swoje życie. A kiedy spotyka Wilka, pięściarza, który może posiadać informacje o miejscu pobytu jej babci, wzbrania się przez zaufaniem mu. Coś ją do niego jednak przyciąga. A jego do niej.

Kiedy Scarlet i Wilk wyjaśniają jedną tajemnicę, natychmiast napotykają na następną, a to prowadzi ich do Cinder. Teraz razem muszą stale być o krok przed Levaną, mściwą królową Księżycowych.

Przygoda trwa w tej świeżej opowieści, łączącej elementy baśni o Kopciuszku i Czerwonym Kapturku.

 

 

Reklamy