Premiera nowego tomu, którego autorka odwiedzi Polskę

zamętNocy-04Już 18 maja odbędzie się premiera wznowienia ósmego tomu z Serii o Mercedes Thompson – zmiennokształtnej pani mechanik będącej prawdziwym magnesem na kłopoty. Do tej pory nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukazały się wznowienia następujących tytułów: Zew księżycaWięzy krwiPocałunek żelazaZnak KościZrodzony ze SrebraPiętno Rzeki oraz Żar Mrozu.

Dodatkowo w czasie Pyrkonu odbywającego się w dniach 18-20 będzie można spotkać się z autorką. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Zapoznajcie się z zarysem fabuły:

Tym razem Mercy ma do czynienia z nieproszonym gościem, który wnosi ze sobą do domu zagrożenie, z jakim zmiennokształtna do tej pory nigdy nie miała do czynienia.

Niespodziewany telefon oznacza nowe wyzwanie. Była żona Adama jest w tarapatach i musi uciekać przed prześladowcą. Partner Mercy nie jest człowiekiem, który odwróciłby się plecami do kogoś w potrzebie. Jednakże kiedy Christy wprowadza się do ich domu, Mercy nie może oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak. Jej przeczucia szybko się potwierdzają, a prawdziwe intencje rywalki wychodzą na jaw.

Dodatkowo okazuje się, że prześladowca Christy nie jest zwykłym złym człowiekiem – a właściwie w ogóle nie jest człowiekiem. Trup zaczyna ścielić się gęsto i Mercy musi odsunąć na bok osobiste urazy, żeby zmierzyć się z istotą o mocy zdolnej zniszczyć świat.

Reklamy