Drugi tom „Spętanych przeznaczeniem” już wkrótce

Spętani przeznaczeniem to drugi tom powieści Veronicy Roth. Będzie miał on swoją premierę 23 maja i ukaże się nakładem Wydawnictwo Jaguar. Ta część opowiada historię o uczuciu, które musi zmierzyć się z dawnymi relacjami, obsesjami i wyobrażeniami. Książka to nieśpieszny i pełen napięcia romans, który osadzony został w kosmicznym świecie. Przeczytajcie opis fabuły:

Akos – syn narodu miłującego pokój i Cyra – zabijająca dotykiem, siostra bezwzględnego tyrana, który zmusza ją do zadawania bólu, a nawet śmierci swoim politycznym przeciwnikom. Życiem tych dwojga od narodzin rządzi przeznaczenie, a raz wypowiedziane przez wyrocznie losy stają się nieodwracalne. Ludy, do których należą, rywalizują i walczą o władzę na planecie Thuhve, w odległej galaktyce. Pewnego dnia Akos zostaje brutalnie porwany. Od tej pory ma służyć Cyrze. Między dwojgiem, których więcej zdaje się dzielić niż łączyć, rodzi się uczucie, wymagające przebaczenia. W odzyskujący spokój świat wkraczają jednak demony przeszłości. Tyran – ojciec dziewczyny uważany za martwego – powraca z kosmicznej wędrówki, by zniszczyć życie mieszkańców planety.

Veronica Roth zadebiutowała w wieku dwudziestu jeden lat cyklem Niezgodna, który stał się światowym hitem. Wszystkie książki pisarki zostały przetłumaczone na trzydzieści języków i odniosły ogromny sukces, stając się bestsellerami New York Timesa, Wall Street Journal, USA Today oraz IndieBound.

Zachęcamy również do obejrzenia krótkiej zapowiedzi:

 

Reklamy