Trzeci tom przygód przyjaciół z „Klubu Alchemików”

Już 8.05. nakładem Dom Wydaniczy Rebis ukaże się trzeci tom przygód Archiego Greene’a. Nowa książka będzie nosić tytuł Archie Greene i zaklęcie kruka (Archie Greene and the Raven’s Spell). Poniżej przedstawiamy zarys fabuły:

Archie i jego przyjaciele z Klubu Alchemików wytrwale przepisują zaklęcia zawarte w magicznych księgach, lecz ktoś wykorzystuje ich moc do czynienia zła. Mroczny Płomień rośnie w siłę, a powstrzymać go może jedynie odnalezienie przepowiedni Fabiana Greya. Archie jest bliżej odkrycia prawdziwego znaczenia proroctwa, niż sądzi. Tylko kto jest autorem tajemniczych wiadomości podpisanych inicjałami F.G. i opatrzonych rysunkiem kruka?
Czy Archie odkryje swoje przeznaczenie, ochroni przyjaciół i ocali magię?

Do tej pory nakładem Dom Wydawniczy Rebis ukazały się dwa tomy: Archie Greene i sekret czarodzieja oraz Archie Greene i Klub Alchemików.

O autorze:

D. D. Everest mieszka ze swoją rodziną, a także dwoma pięknymi kotami, w starym, pełnym zakamarków edwardiańskim domu pod Londynem, w pobliżu Ashdown Forest, pierwowzoru Puchatkowego Stumilowego Lasu. Kiedy nie pisze, trenuje młodzież w miejscowym klubie piłkarskim i bywa technikiem muzycznym w kolejnych rockandrollowych grupach swojego syna. Ale nie narzeka. W każdym razie nie tak bardzo. W wolnym czasie zajmuje się dziennikarstwem i pisaniem książek. Jego powieść, Archie Greene i sekret czarodzieja, trafiła na krótką listę kandydatów do National Book Award w kategorii literatury dziecięcej.

Reklamy