Nowa książka Krzysztofa Haladyna

32293860_10156364086638774_7367833400616419328_nWszystkich miłośników cyberpunku i twórczości Krzysztofa Haladyna informujemy, że pod koniec czerwca nakładem Fabryki Słów ukaże się jego nowa książka pod tytułem Cyfrak. Nad okładką tomu pracuje Dark Crayon.

Dotychczas autor wydał dwie powieści osadzone w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a: Na skraju Strefy tom I i Na skraju Strefy tom II. Jego opowiadanie Krew na śniegu ukazało się w antologii Idiota skończony.

Poniżej krótki zarys fabuły:

 

W zdewastowanym świecie przetrwały nieliczne, zarządzane przez korporacje Miasta. Uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth żyje w jednym z nich, otoczonym przez pustynię RepTek Polis. Tutaj granice cywilizacji i względnego bezpieczeństwa wyznacza technologia – tam, gdzie nie sięgają macki firmy, panuje chaos. W Przymurzu, jednej z takich dzielnic znajduje się nielegalne laboratorium, stanowiące dla Netha i jego dilera Wiz.una łakomy kąsek. Nie przypuszczają oni jednak, że grasujący w tej dzielnicy zmutowani ocaleńcy Błękitnej Plagi, wszelkiej maści bioćpuny i zintegrowany system obronny placówki to dopiero początek ich problemów. Konsekwencje tego włamania zmienią losy całego Polis i nie tylko…

Reklamy