Superbohaterowie versus złoczyńcy

8172556oDnia 17 maja ukaże się nowy komiks z serii DC Odrodzenie. Nosi on tytuł Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad. Scenarzystami albumu są Joshua Williamson, Tim Seeley i Rob Williams, z kolei za ilustracje odpowiadają między innymi Jason Fabok, Tony S. Daniel i Howard Porter. Album ukaże się w Polsce w tłumaczeniu Tomasza Sidorkiewicza i będzie liczyć 288 stron.

Polskie wydanie Ligi Sprawiedliwości kontra Suicide Squad można zamówić w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa Egmont.

Jesteście ciekawi, co tym razem dzieje się w świecie superbohaterów? Przekonajcie się sami:

Pierwszy crossover na dużą skalę w kolekcji DC Odrodzenie – spotkanie Ligi Sprawiedliwości i Suicide Squad! Członkowie Ligi Sprawiedliwości są najpotężniejszymi superbohaterami na Ziemi, a działający na zlecenie służb państwowych Suicide Squad składa się z byłych bandytów. Kierowany przez Amandę Waller Oddział Samobójców atakuje z ukrycia i w tajemnicy.

W końcu jednak na jego trop wpada Batman. Razem z innymi członkami Ligi Sprawiedliwości nie zamierza tolerować istnienia grupy działającej poza prawem. Podczas gdy bohaterowie i byli przestępcy ze sobą walczą, mistrz zbrodni Maxwell Lord tworzy armię najgroźniejszych złoczyńców z uniwersum DC. Jego podkomendni są zdolni pokonać obie rywalizujące drużyny…

Reklamy