„Zamęt nocy” od dziś w sprzedaży

Zamęt nocy BriggsJuż dziś odbywa się premiera wznowienia kolejnego tomu z serii opowiadającej o Mercedes Thompson. Książka autorstwa Patricii Briggs nosi tytuł Zamęt nocy i ukazała się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. Książki opowiadające o zmiennokształtnej Pani mechanik to seria ciesząca się w Polsce ogromnym zainteresowaniem czytelników. Do tej pory na naszym rynku wydawniczym ukazało się siedem tomów, do których należą:

  • Zew księżyca (Moon Called) [recenzja]
  • Więzy krwi (Blood Bound)
  • Pocałunek żelaza (Iron Kissed) [recenzja]
  • Znak kości (Bone Crossed) [recenzja]
  • Zrodzony ze srebra (Silver Borne) [recenzja]
  • Piętno rzeki (River Marked)
  • Żar mrozu (Frost Burned)

Jesteście ciekawi, o czym będzie opowiadać Zamęt nocy? Sprawdźcie:

Tym razem Mercy ma do czynienia z nieproszonym gościem, który wnosi ze sobą do domu zagrożenie, z jakim zmiennokształtna do tej pory nigdy nie miała do czynienia.

Niespodziewany telefon oznacza nowe wyzwanie. Była żona Adama jest w tarapatach i musi uciekać przed prześladowcą. Partner Mercy nie jest człowiekiem, który odwróciłby się plecami do kogoś w potrzebie. Jednakże kiedy Christy wprowadza się do ich domu, Mercy nie może oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak. Jej przeczucia szybko się potwierdzają a prawdziwe intencje rywalki wychodzą na jaw.
Dodatkowo okazuje się, że prześladowca Christy nie jest zwykłym złym człowiekiem – a właściwie w ogóle nie jest człowiekiem. Trup zaczyna ścielić się gęsto i Mercy musi odsunąć na bok osobiste urazy, żeby zmierzyć się z istotą o mocy zdolnej zniszczyć świat.

Premiera najnowszego tomu to doskonała okazja, aby spotkać się z Patricią Briggs. Autorka bestsellerowej serii o Mercy Thompson w dniach 18-20 maja będzie gościem Pyrkonu.

Patricia Briggs

Reklamy