Nowy spin-off od stacji The CW

32944228_203244770473163_4654043522771451904_nW 2009 roku stacja The CW wyemitowała pierwszy odcinek zakończonego już serialu Pamiętniki wampirów (The Vampire Diaries). Powstał on na podstawie książek Lisy Jane Smith o tym samym tytule. Popularność serialu – a szczególnie występujących w nim postaci z rodziny Mikaelsonów – spowodowała, że stacja The CW zdecydowała się na stworzenie spin-off’u pod tytułem Pierwotni (The Originals). Serial opowiada o najstarszej, pierwotnej rodzinie wampirów, której członkowie są odpowiedzialni za stworzenie gatunku. Aktualnie trwa piąty i zarazem ostatni sezon Pierwotnych. 

Kilka dni temu włodarze amerykańskiej stacji potwierdzili powstanie nowego spin-off’u, dla którego postawą mają być obie dotychczasowe produkcje. Nowy serial o tytule Legacies to opowieść o Hope Mikaelson, córce jednego z pierwotnych wampirów – Klausa Mikaelsona oraz Hayley Marshall-Kenner, która jest hybrydą wilkołaka i wampira. Widzowie Legacies będą mieli przyjemność oglądania przygód, wyzwań i zmagań Hope Mikaelson, która jako niezwykłe i uzdolnione dziecko uczęszcza do The Salvatore School for the Young and Gifted – szkole bardzo dobrze znanej widzom Pamiętników wampirów.

Wiadomo, że premiera nowego serialu odbędzie się jesienią tego roku, jednak dokładna data nie została jeszcze podana do wiadomości.

Reklamy