Nowa powieść Sylvaina Neuvela

Przebudzeni bogowieJuż 30 maja ukaże się nowa książka z cyklu Archiwa Temidy Sylvaina Neuvela. Kontynuacja Śpiących gigantów (Sleeping Giants) – debiutanckiej powieści pisarza – nosi tytuł Przebudzeni bogowie (Waking gods). Za tłumaczenie odpowiada Radosław Madejski. Na stronie wydawnictwa MUZA SA można zamówić tom przedpremierowo w obniżonej cenie.

Prawa do zekranizowania Śpiących gigantów zostały wykupione przez studio filmowe Sony, a za scenariusz będzie odpowiadać David Koepp.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem fabuły:

Spełnia się koszmar, w którym ludzkość musi stawić czoło najeźdźcom z kosmosu. Kluczem do powstrzymania inwazji jest odkrycie ostatniego sekretu leżącego u podstaw zaawansowanej technologii Obcych. Zadania tego musi dokonać zespół naukowców kierowany przez Rose, która przed wielu laty jako pierwsza zetknęła sięz pozostawionymi przez Obcych na Ziemi artefaktami. Najpotężniejszą bronią w walce z obcą cywilizacją jest wiedza – odpowiednio wykorzystana może przyczynić się do ocalenia Ziemi, a może nawet do zdobycia władzy nad gwiazdami.

Reklamy