Groza dla dzieci

mala.zlaPiątego czerwca nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka ukaże się wyjątkowa i oryginalna pozycja. Mała zła książka to interaktywna pozycja skierowana do wszystkich dzieci, szczególnie tych niechętnych do samodzielnego czytania. W książce znajdują się zagadki, opowieści i historyjki, które skutecznie zachęcają do zabawy i czytania każdego, kto odważy się otworzyć Małą złą książkę. Zachęcamy do zapoznania się z opisem wydawcy:

 

Mała złowroga książka ma wielkie marzenie: chce być naprawdę złą książką, podobnie jak inne, wielkie złe księgi. Ma jednak problem – aby się to wydarzyło, potrzebuje pomocy czytelnika – jako (nie ma co ukrywać) narzędzia – aby dostać się na właściwą… złą drogę!

Wciągnięty w sprytną grę książki czytelnik przekonuje się, że ma towarzystwo – innego czytelnika, który chcąc odkryć i wykraść tajemnicę – czarodziejskie zaklęcie tkwiące w książce, utknął na amen w jej stronicach.

Skomplikowane? Ależ skąd! Prawdziwie skomplikowane są zagadki, która książka przygotowała dla swojego czytelnika. Po raz pierwszy zapewne poznacie książkę, której nie da się czytać tradycyjnie – kartka za kartką. Ta książka jest trochę jak escape room, w którym jesteś uwięziony, dopóki nie ułożysz wszystkiego w odpowiedniej kolejności i uwolnisz tajemnicę zła, którą chce posiąść książka.

A po drodze, żeby nie zapomnieć, że to tylko zabawa, książka opowie czytelnikowi kilka historii z dreszczykiem. Dajcie się wciągnąć, to dopiero początek złowrogiej serii książek…

Reklamy