Ralph wraca na ekrany kin

8986_1.7Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów animacji Walta Disneya! Niedawno pojawiły się kadry z nowej produkcji pod tytułem Ralph Demolka w internecie. Film został wykonany w technice animacji komputerowej. Druga część (tytuł pierwszej to Ralhp Demolka) opowiada historię tytułowego Ralpha – postaci z arcade’owej gry Felix Zaradzisz. Ralph chce zmienić swoje życie i konfrontując się z mieszkańcami gry, postanawia zdobyć medal, dzięki któremu otrzyma mieszkanie w bloku i przestanie być zapomnianą postacią mieszkająca na śmietniku. Ralph Demolka w internecie pojawi się na ekranach kin 21 listopada.

Na zdjęciach opublikowanych w Internecie i promujących Ralpha Demolkę w internecie można zobaczyć postacie księżniczek z filmów Disneya. Będzie to pierwszy film, w którym księżniczki Dżasmina, Kopciuszek, Śnieżka, Pocahontas, Anna, Elsa, Bella, Roszpunka, Aurora i Tiana oraz Vaiana (Moana) wystąpią razem.

wreck-it-ralph-disney-princess-1527875851

Źródło: twitter (Disney UK).

Zachęcamy do przeczytania opisu powstającej animacji:

Akcja filmu Ralph Demolka w internecie przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha…

Ralph, czarny charakter gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony BuzzzTube.

Poniżej zobaczycie zwiastun produkcji (w języku angielskim):

Oto i zwiastun drugi, w którym pojawia się scena spotkania Wandelopy z księżniczkami:

Reklamy