Na polskim rynku pojawił się nowy komiks paragrafowy

FoxGames_ZombiePod koniec maja nakładem wydawnictwa FoxGames ukazała się pozycja dla miłośników tajemnic, ryzyka, wyzwań oraz dobrej zabawy. Nowa pozycja na polskim rynku wydawniczym to „Zombie” – komiks paragrafowy. Komiksy paragrafowe to połączenie klasycznego komiksu z grą, dzięki której każda rozgrywka może zakończyć się inaczej. To uczestnicy zabawy kierują wybranymi postaciami i decydują o tym, co dzieje się na kartach gry. Dzięki przemyślanej fabule i starannej grafice każdy, kto sięgnie po „Zombie”, weźmie udział w emocjonującej i ciekawej zabawie. O czym jest komiks FoxGames? Zachęcamy do przeczytania streszczenia:

Miasto zostało zaatakowane przez krwiożercze zombie! Tylko ucieczka gwarantuje przeżycie.

Niech jednak nikogo nie zmyli tytuł książki – choć krew leje się tutaj strumieniami, brutalność jest karykaturalna, a Zombie to przygoda przeznaczona dla wszystkich graczy.

W tym komiksie do wyboru mamy dwie postacie, mające jeden cel i dwie odmienne ścieżki przygody. Judy stara się wydostać z miasta, by znaleźć pomoc wśród żołnierzy, natomiast Ben, który został już ugryziony i zainfekowany – ucieka przed wojskiem.

Podczas gry dojdzie do wielu ciekawych konfrontacji, a mechanika zaoferuje możliwość stworzenia własnej drużyny. Czeka na Was przygoda pełna akcji, dużo świetnego humoru oraz zombie… masy zombie.

Reklamy