Wznowienie powieści „Wrota”

wrota1_okladkaW środę odbyła się premiera książki pod tytułem Wrota Mileny Wójtowicz. Jest to wznowienie wydania pierwszego tomu serii o tym samym tytule. Już wkrótce w księgarniach pojawi się drugi oraz ostatni tom serii. Pierwsza część, której wydawcą jest Jaguar, opowiada o księciu, królewnie, czarownicy… Zaczyna się jak bajka, prawda? To jednak opowieść ironiczna i pełna nieoczekiwanych zdarzeń pokazująca w humorystyczny sposób, jakie jest życie.

Zachęcamy do przeczytania opisu wydawcy:

 

Gawarek, książę z Dolin, bardzo chciał zostać bohaterem. A bohaterowie, jak powszechnie wiadomo, całymi dniami nic, tylko ratują białogłowy z rąk łupieżców, łotrów i niegodziwców. Pech, jemu akurat do uratowania trafiła się białogłowa nie dość, że niewdzięczna i niezadowolona z ratunku, ale jeszcze zła do szpiku kości, jak na Czarownicę z Twierdzy przystało. Salianka, ocalona od bezpiecznej i nudnej egzystencji królewna, nie zamierzała nigdy zapuszczać się w obce krainy, ale skoro już do nich trafiła, to nie po to, żeby zamiatać podłogi w czyimś pałacu!

Przewrotna bajka o zadufanych w sobie książętach, wkurzonych na cały świat królewnach i Wrotach do Piekieł, marzących o wolności.

Reklamy