Gratka dla fanów Olgi Gromyko

Wierni wrogowie okładkaJuż za tydzień ukaże się kolejna powieść Olgi Gromyko. Nosi ona tytuł Wierni wrogowieTym razem fabuła cofa się do czasu przed narodzinami Wolhy. Czytelnik przeniesie się do magicznego świata pełnego fantastycznych stworzeń i wartkiej akcji. Książka jest dostępna w przedsprzedaży w promocyjnej cenie (do kupienia na stronie wydawnictwa Papierowy Księżyc).

Poniżej prezentujemy opis wydawniczy:

Wierni wrogowie to długo wyczekiwana powieść Olgi Gromyko, która z jednej strony usatysfakcjonuje miłośników bestsellerowej serii o przygodach wiedźmy Wolhy, jak również ukaże nieznane jeszcze polskim czytelnikom literackie oblicze autorki.

Wierni wrogowie ponownie przeniosą czytelnika do świata Belorii, ale na wiele lat przed narodzinami Wolhy, pomiędzy wilkołaki, trolle, driady, elfy i smoki, w czasy heroicznych czynów, które dawno już przeszły do legend.

Nie zawsze jest tak, że ucieszą cię kłopoty wroga. A ucieczka przed problemami hen na kraniec ludzkich ziem bynajmniej nie gwarantuje świętego spokoju. Ba, obrażanie się na cały świat nie oznacza, że masz stać z boku i patrzeć, jak ktoś usiłuje go podbić tudzież godzić się na plany dotyczące bezpośrednio twojej cennej skóry.

Zdarza się, że grupa przypadkowych osób wbrew woli wciągnięta w wydarzenia, o których nie wiedzą prawie nic może zdziałać więcej niż cały konwent arcymagów, który w praktyce wcale nie jest aż tak wszechmocny i wszystkowiedzący. A może nawet występuje w nie do końca słusznej sprawie…

Czasami wir przygody w jednej chwili burzy z trudem zbudowaną codzienność i ciska cię na drugi kraniec świata bez żadnej gwarancji na powrót, a nawet zachowanie życia.

Dodatkowo nakładem Papierowego Księżyca pojawiła się w sprzedaży również ekskluzywna seria zawierająca książki opowiadające o świecie Belorii. Pakiet belorski to zbiór, na który składa się sześć tomów. Niektóre z nich ukazały się na polskim rynku wydawniczym po raz pierwszy, dlatego jest to doskonała okazja dla miłośników opowieści o czarownicach i rudych wiedźmach stworzonych przez Gromyko. W pakiecie od wydawnictwa znajdują się również gadżety, między innymi zakładka oraz autograf autorki.

pakiet-6Pakiet belorski zawiera następujące tomy:

  • Zawód: Wiedźma
  • Wiedźma Naczelna
  • Wiedźmie opowieści
  • Wierni wrogowie
  • Kroniki Belorskie
  • Wiedźma Opiekunka

 

Reklamy