Nowa książka A. G. Howard

36990651_815512478645418_1012117946769604608_nAlyssa i czary to tytuł nowej książki należącej do serii Alyssa z Innej Krainy autorstwa A. G. Howard. Ta pozycja ukaże się na polskim rynku wydawniczym po raz pierwszy dzięki wydawnictwu Uroboros. Premiera tomu będzie miała miejsce już dwudziestego drugiego sierpnia. Za tłumaczenie książki odpowiada Janusz Maćczak.

Polecamy i zachęcamy do przeczytania opisu wydawcy:

Alyssa Gardner jeszcze nigdy nie zaznała całkowitej ciszy. Dręczą ją urojenia. Nieustannie towarzyszą jej odgłosy kwiatów i owadów. Gdy odkrywa, że Kraina Czarów istnieje naprawdę, cały jej świat rozsypuje się jak domek z kart. Nie są zatem szalone – ani ona, ani jej prapraprababka, Alicja Liddell, ani Alison, jej matka zamknięta w zakładzie psychiatrycznym. Na kobietach z tej rodziny ciąży klątwa, którą zdjąć może tylko Alyssa. Musi wskoczyć do króliczej nory. Prawdziwa Kraina Czarów jest jednak zdecydowanie mroczniejsza niż jej literacki odpowiednik…

Niepojęta magia, postaci żywcem wyjęte z filmów Tima Burtona, intrygi i walka o władzę… Przy pierwszym tomie serii Alyssa z Innej Krainy historia Lewisa Carrolla to dziecinna opowiastka!

Reklamy