Rodzina Imiemamocnych ponownie na srebrnym ekranie

1531471685c6e7708bc4b8f61ac485dd4e03729334W 2004 roku na ekranach kin pojawiła się animacja Iniemamocni (The Incredibles). Opowiadała ona o Panu Iniemamocnym, który wraz ze swoją rodziną mieszka na przedmieściach miasta. Cała rodzina głównego bohatera to superherosi posiadający różnorodne zdolności i umiejętności, które wykorzystują w codziennym życiu. Jednak w wyniku wypadku w ich świecie zmieniło się prawo. Według niego wszyscy superbohaterowie zmuszeni zostali do życia tak, jak normalni ludzie. Reżyserem filmu z 2004 roku był Brad Bird, natomiast producentem wytwórnia Pixar i Disney.

Od wczoraj w polskich kinach można zobaczyć sequel Iniemamocnych. Film ponowanie został wyreżyserowany przez Brada Birda, a za produkcje odpowiada Pixar Animation Studios oraz Walt Disney Pictures. W najnowszej produkcji ponownie możemy usłyszeć głos Craiga T. Nelsona jako Pana Iniemamocnego, Holly Hunter jako Helen Parr i Elastyna oraz Sarah Vowell jako Violet Parr.

O czym jest najnowsza część, która zagościła na ekrany kin po czternastu latach? Zachęcamy do przeczytania opisu wydawcy:

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi, realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Reklamy