Powrót Nikity

71-nikita-tom-3-diabelski-mlJuż pierwszego sierpnia do księgarń trafi nowy tom serii Nikita autorstwa Anety Jadowskiej. Nowa książka będzie nosić tytuł Diabelski młyn i ukaże się nakładem wydawnictwa SQN.

Do tej pory na polskim rynku wydawniczym ukazały się dwa tomy tej serii. Pierwszy z nich pod tytułem Dziewczyna z Dzielnicy Cudów opublikowany został w 2016 roku, natomiast drugi – Akuszer Bogów w 2017 roku. Diabelski młyn to trzeci część całej serii cieszącej się dużą popularnością wśród czytelników.

Zachęcamy do przeczytania opisu wydawcy:

Wszystkie ścieżki prowadzą do Archiwum. Czy któraś wiedzie z powrotem do domu?

Robin nie pamięta swojej przeszłości, ale Nikita znalazła sposób, by to zmienić. Nie będzie to proste, ale czy coś w ich życiu takie jest?

Nikita i Robin ruszają w niebezpieczną podróż przez Bezdroża, by dotrzeć do źródeł tajemnicy – miejsca, które skrywa wszystkie sekrety Zakonu Cieni.

By się tam znaleźć, potrzebują pomocy Cygańskiego Księcia i jego taboru, bo tylko magia Niespokojnych pozwoli im przeżyć zetknięcie z mroczną magią Bezdroży i Rubieży. W zamian muszą pomóc taborowi uruchomić Lunapark i ożywić niesamowity Diabelski Młyn.

A gdy we wszystko postanawiają się wmieszać nordyccy bogowie, berserk oraz młodociany smok, wiadomo już, że Robina i Nikitę czeka szalona i zaskakująca przygoda.

Reklamy