Ostatnia podróż z Czerwoną Królową

wojenna-burza-w-iext53098159Wojenna burza to czwarty i zarazem finałowy tom serii Czerwona Królowa autorstwa Victorii Aveyard. Ta pozycja ukaże się nakładem Wydawnictwa Otwartego już 31 października. Wojenna burza dostępna będzie w księgarniach w dwóch wersjach – w twardej oraz miękkiej oprawie. Przypominamy, że na serię Czerwona Królowa składają się następujące tomy:

  • Pieśń Królowej (dodatek do głównej historii),
  • Stalowe Blizny (dodatek do głównej historii),
  • Przeklęta korona (dodatek do głównej historii),
  • Czerwona Królowa (tom 1),
  • Szklany Miecz (tom 2),
  • Królewska Klatka (tom 3) [recenzja].

Nim nowa książka Victorii Aveyard ukaże się na półkach księgarń, zachęcamy do przeczytania krótkiego zarysu fabuły:

Zdrada nieomal zniszczyła Mare i zagroziła rebelii. Teraz – by chronić Czerwonych i Nowych – Czerwona Królowa musi poświęcić swoje szczęście i zawiązać sojusz, który sprawi, że Norta się podda, a Maven razem z nią.

Potężni Srebrni, sprzymierzeńcy Cala, wraz z Mare i Szkarłatną Gwardią mają szansę na zwycięstwo. Jednak ogarnięty obsesją Maven nie cofnie się przed niczym, by odzyskać Mare – nawet jeśli będzie musiał zniszczyć wszystko na swojej drodze. Buntowniczka władająca piorunami może stracić swoją pozycję na zawsze.

Gdy powstaną po raz ostatni – Czerwoni niczym świt – korona trafi w samo serce burzy. Nadciąga wojna, która odmieni królestwo. Wszyscy staną do walki, ale nie wszyscy przetrwają. Bo za zwycięstwo trzeba zapłacić najwyższą cenę.

Reklamy