Nowa kolekcja komiksów

39872841_333531690523364_4509790784072974336_n.jpgDo sprzedaży trafił pierwszy tom serii Transformers G1. Publikacją zajęło się wydawnictwo Hachette Polska znane m.in. z liczącej już 150 tomów Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela, Kolekcji Superbohaterowie Marvela, Kolekcji Conan Barbarzyńca.

Nowa seria Transformers G1 będzie składać się z 80 tomów komiksów z okresu Pierwszej Generacji. Będzie to kompletna historia konfliktu między Autobotami i Decepticonami, od tytułów wydawanych przez Marvel US, Marvel UK i Dreamwave, aż po historie z IDW.

W każdym tomie oprócz komiksów znajdą się galerie okładek, historie powstania postaci czy informacje o twórcach. Warto dodać, że w porównaniu do innych serii Hachette Polska jakość tej kolekcji nie ulegnie zmianie i nadal będzie prezentować wysoki poziom. Każdy tom będzie miał twardą oprawę, a fragmenty ilustracji umieszczone na grzbiecie utworzą tzw. panoramę.

Mamy jednak ważną informacje! Kolekcja będzie ukazywać się w trybie testowym, raz na dwa tygodnie, w wybranych województwach. Wraz z wydaniem czwartego tomu seria zostanie zawieszona, a jeśli wyniki jej sprzedaży będą zadowalające, powróci do kiosków i salonów prasowych w normalnym trybie.

Reklamy