Nowe oblicze S.T.A.L.K.E.R.a

Ziemia złych uroków - okładkaJuż jutro odbędzie się premiera nowej książki należącej do serii Fabryczna Zona!

Ziemia złych uroków ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. Jest to debiut pisarski Jacka Klossa, który wstąpi w poczet polskich autorów tworzących tę serię wydawniczą. Wśród nich znaleźli się już Michał Gołkowski, Krzysztof Haladyn, Paweł Kornew, Jan Waletow czy Sławomir Nieściur. Fabuła najnowszego tomu skupiona będzie wokół perypetii Kojota – stalkera, którego nagle opuściło szczęście i to w najmniej odpowiedniej chwili. Zachęcamy do przeczytania opisu wydawcy.

 

Ostatnia wyprawa chyba wyczerpała pokłady szczęścia Kojota- mógł zginąć w anomalii, ale trafiło na kogoś innego. Ta sama anomalia pomogła mu wyjść cało z ataku mutanta. Pocisk, który powinien urwać mu nogę, ledwie go drasnął. To powinno dać mu do myślenia, bo przecież nie można ciągle wygrywać. A może sam zasabotował swoje powodzenie zadawaniem nieodpowiednich pytań? Tak czy inaczej, fart Kojota właśnie go opuścił. Więcej- wyszedł trzaskając drzwiami, a Kojota zostawił sam na sam z żołnierzami z Kordonu. Dla stalkera to towarzystwo równie miłe, co wataha ślepych psów. A jeśli całe spotkanie kończy się złożeniem propozycji nie do odrzucenia i wycieczką do Zony na zlecenie wojska, to wniosek może być tylko jeden. Kojot właśnie wpadł w szambo. Po szyję.

Informujemy również, że Ziemia złych uroków to pierwszy tom zapowiedzianego przez autora cyklu o przygodach stalkera Kojota. Za ilustracje do książki odpowiada Black Gear.

 

Reklamy