Spotkanie w Krakowie z Jakubem Ćwiekiem

Kłamca - okładkaW najbliższy poniedziałek o 17:00 w krakowskim klubie Hevre przy ulicy Meiselsa 18 odbędzie się spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem.

Autor, który w swym dorobku ma przeszło dwadzieścia fantastycznych pozycji (w tym cykle Kłamca czy Chłopcy), odpowie na pytania oraz opowie o swoich przemyśleniach na temat własnego pisarstwa po trzynastu latach praktyki. Rozmowę poprowadzą jego koledzy ze stand-upowej grupy Brothells (Michał Palubski i Maciej Linke).

Postaci Jakuba Ćwieka fanom polskiej fantastyki nie trzeba przedstawiać, jednak w ramach przypomnienia zachęcamy do zapoznania się z notką autorską wydaną przez współpracujące z autorem wydawnictwo SQN:

Jakub Ćwiek

Człowiek, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Pisarz, komik stand-upowy, publicysta, podróżnik. Autor ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, słuchowisk, artykułów, sztuk teatralnych i scenariuszy. Najbardziej znany ze stworzenia uniwersum Kłamcy, do którego właśnie powraca, wydając „wersję reżyserską”. Rozwija też konsekwentnie światy, w których prym wiodą Chłopcy – dorośli pomagierzy Piotrusia Pana – czy polscy superbohaterowie Zawisza Czarny i Dreszcz.

Spotkanie zorganizowane zostanie w związku z powrotem na rynek wydawniczy Kłamcy – najbardziej rozpoznawalnej z książek Ćwieka, której wznowienie ogłosiło wydawnictwo SQN. W tym roku zostaną wydane trzy pierwsze tomy cyklu.

Reklamy