Bunt na pokładzie

Okładka Poklatkowa rewolucjaJuż 31 października ukaże się Poklatkowa rewolucja Petera Watsa. Jest to kolejny tom serii wydawnictwa MAG pod wspólnym tytułem Uczta Wyobraźni. W jej skład wchodzą specjalnie wyselekcjonowane pozycje z gatunku fantasy i science fiction. Do tej pory w serii ukazało się 58 tytułów, do których należą między innymi Akwaforta K. J. Bishop, Maszyna różnicowa W. Gibsona i B. Sterlinga, Atlas chmur D. Mitchella czy Czerwony śnieg I. R. MacLeoda.

Akcja najnowszego tomu rozgrywa się na przemierzającym odległą przestrzeń okręcie. Jego pasażerowie pogrążeni są w hibernacji, z której wybudzani są na kilka dni co milion lat. Niezadowoleni z własnego losu załoganci planują wzniecić bunt i przejąć okręt. Tylko jak to zrobić, kiedy nad jego kursem czuwa nieprzerwanie tajemniczy wróg, przed którym nie można się ukryć?

Zachęcamy do zapoznania się z opisem wydawnictwa:

Jak zorganizować bunt na pokładzie, kiedy budzą cię z hibernacji na parę dni co milion lat? Jak konspirować, gdy garstka potencjalnych sojuszników zmienia się co wachtę? Jak zaatakować wroga, który nigdy nie śpi, patrzy twoimi oczyma, słucha twoimi uszami i autentycznie chce dla ciebie jak najlepiej? Sunday Ahzmundin, uwięziona na pokładzie statku kosmicznego Eriophora, odkrywa, że na udaną rewolucję musi się złożyć spisek, szyfry i nieuniknione ofiary.

Poklatkowa rewolucja to trzecia już, po Ślepowidzeniu i Echopraksji, książka Wattsa wydana w serii Uczta Wyobraźni. Na język polski przełożył ją Wojciech Próchniewicz.

Reklamy