Dziennik kataklizmu zombie, część trzecia

Armagedon3_oklPodczas gdy cały świat opanowany jest przez łaknącą ludzkiego mięsa armię nieumarłych, dowódca marynarki wojennej staje na czele jednostki do zadań specjalnych Klepsydra. Drużyna zmierza do serca pandemii, a ich misja to ostatnia nadzieja na przetrwanie ludzkości. W tym świecie wrogami są nie tylko nieumarli, lecz także żywi.

Rozbita klepsydra to trzeci tom serii Armagedon dzień po dniu. Postapokaliptyczny cykl ma formę dziennika, pisanego przez bohatera, który znalazł się w potrzasku globalnej katastrofy. Książka ukazała się 17 października nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc. Zachęcamy do przeczytania opisu wydawcy:

Cykl J.L. Bourne’a to błyskotliwy i wciągający thriller, który z zapartym tchem przeczytają zarówno nowi, jak i zagorzali miłośnicy żywych trupów. Cykl Armagedon dzień po dniu uznawany jest za najlepszy horror o zombie obok The Walking Dead.

O autorze:

J. L. Bourne jest oficerem wojskowym, który ponad dwadzieścia lat odbywał czynną służbę w wojsku, pracował także w służbie wywiadowczej. Jest autorem horrorów z serii Armagedon dzień po dniu, a także dystopijnego thrillera Tommorow War. Doświadczenie zdobyte podczas służby pozwala mu na tworzenie realistycznego i unikalnego świata fikcji. J. L. Bourne mieszka w Gulf Coast, lecz czasami można spotkać go ze strzelbą i nożem na wiejskich wzgórzach Arkansas, gdzie dorastał.

Reklamy