Wampiry na wakacjach

hotel_transylwania3.jpgChoć światowa premiera trzeciej części Hotelu Transylwania miała miejsce 13 czerwca, na ekrany polskich kin komedia trafiła dopiero 12 października. Zamiast wakacyjnego filmu o potworach polska publiczność otrzymała więc jesienno-halloweenowe wspomnienie lata.

Hotel Transylwania 3 to opowieść o wakacjach Drakuli i jego upiornej rodzinki. Tak jak w przypadku poprzednich części, film skierowany jest zarówno do najmłodszych jak i starszych widzów.

Poniżej przedstawiamy opis dystrybutora:

Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

Reklamy