Patronat CF: Nastoletnia dziedziczka i wojna

Symetria_dusz_jlweilTrylogię Raven J.L. Weil rozpoczęła powieść Biały kruk, której główna bohaterka, buntownicza nastolatka Piper, odkrywa swoje wyjątkowe pochodzenie oraz niepokojącą moc, która się z nim wiąże. W kolejnej części (Czarna wrona) Piper musi zmagać się z problemami po śmierci babci, zakazanym uczuciem i nadciągającym niebezpieczeństwem.

Trzeci tom pod tytułem Symetria dusz ukazał się 9 listopada nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Jak zakończy się seria o losach niezwykłej dziewczyny? Poniżej zapowiedź od Wydawnictwa Kobiecego:

Czy dobro zwycięży zło? Czy Piper uratuje świat? Przeczytaj finałowy tom zabójczej serii Raven!

Po tragicznej śmierci niedoszłego narzeczonego Piper musi stawić czoła zbliżającej się wojnie. Przyszła pora, aby ukarać zdrajców i pomścić wszystkich bliskich.

Zane nie może się dłużej udawać, że nic nie łączy go z dziewczyną. Zbliża się do niej bardziej niż kiedykolwiek. Losy Zwiastunki Śmierci i Kosy Śmierci splatają się na zawsze.

Kiedy zasłona pomiędzy światem żywych i umarłych opada, a księżniczka staje się królową, Rada wzywa ją do siebie. Jakie plany ma względem dziewczyny? Czy znowu zmuszą ją do ślubu z kimś, kogo nie kocha? Czy w czasach bez gwarancji jutra Piper znajdzie w sobie siłę, aby uratować bliskich i cały świat?

Zachęcamy do przeczytania recenzji pierwszego tomu, którą zajdziecie tutaj. Informujemy również, że już niedługo ukaże się na naszej stronie recenzja drugiego tomu trylogii Raven. 

Reklamy