Spotkanie z autorką „Bram Światłości”

bramy swiatlosciFani twórczości Mai Lidii Kossakowskiej będą mieli okazję spotkać się z autorką Bram Światłości już 4 grudnia! Promocja trzeciej części cyklu, wydanego przez wydawnictwo Fabryka Słów, odbędzie się w Empiku we wrocławskiej Galerii Renoma. Więcej o spotkaniu autorskim z Mają Lidią Kossakowską możecie przeczytać tutaj.

Maja Lidia Kossakowska zadebiutowała w 1997 roku opowiadaniem Mucha, a odkąd ujrzała swój tekst wydrukowany w czasopiśmie FENIX, wiedziała, że nie będzie nikim innym, a właśnie pisarką. Obecnie znana jest jako projektantka światów, zafascynowana szamanizmem, mitologiami i wierzeniami z rożnych zakątków świata oraz przede wszystkim angelologią.

Poniżej prezentujemy także opis trzeciego tomu Bram Światłości:

Duch Anioła Zagłady zatańczy na zgliszczach Królestwa

Nad wyprawą do Stref Poza Czasem zawisło widmo utraty Abaddona. Świadomość, że nie ma nikogo, kto rozpozna Światłość u kresu poszukiwań, odbiera wszelką nadzieję na sens dalszej wędrówki. Nawet waleczna Sereda popada w zwątpienie i rozpacz. Jeśli utracili Daimona na najbardziej bezpiecznym etapie, jakie szanse mają bez niego? W krainie, gdzie niebezpieczeństwa pojawiają się jedno po drugim, gdzie nie można ani na chwilę opuścić gardy, bez opieki największego z wojowników stają się jagniętami wypuszczonymi pomiędzy lwy.

Nadchodzi ostateczny sprawdzian siły wiary.

Dla wszystkich.

 

Reklamy