Antologia światów fantastycznych

FatnastycznieNieobliczalniWydawnictwo SQN przygotowało niezwykłą antologię dla wszystkich miłośników opowieści fantastycznych. Antologia zawiera opowiadania autorów współpracujących z SQN. Wśród nich znajdują się takie nazwiska, jak Jakub Ćwiek, Aneta Jadowska czy Jakub Małecki. Ponadto w zbiorze znajdziecie teksty Tomasza Marchewki, Marii Krasowskiej, Karoliny Fedyk i wielu innych. Antologię wstępem opatrzył pisarz i publicysta, Michał Cetnarowski.

Fantastycznie nieobliczalni. Antologia opowiadań autorów SQN dostępna jest wyłącznie na stronie wydawnictwa w formie darmowego ebooka, którego możecie pobrać tutaj. Nim jednak ściągniecie plik na swoje dyski polecamy zapoznać się z opisem antologii:

W dalekiej przyszłości walki mechów ściągają przed telewizory miliony widzów. W innym świecie, zrujnowanym przez skrajne partie polityczne, życie stało się tak nieciekawe, że lepiej funkcjonować w rozszerzonej rzeczywistości…

Inicjatywa Fantastycznie nieobliczalni to antologia, dzięki której każdy może poznać opowiadania uznanych już pisarzy, takich jak Aneta Jadowska, Jakub Ćwiek, Jakub Małecki i Jacek Łukawski, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją literacką karierę, ale już udowodnili, że mają ogromny talent. Różne klimaty i konwencje łączy wielka wyobraźnia ich autorów i autorek.

W Schan warto zobaczyć występ najsłynniejszych szermierzy, a w Nowym Saadzie trzeba uważać na krainy spustoszone przez magię, bo gdzieś tam jeszcze czają się złowrodzy magowie… Grzechem byłoby też nie wstąpić do cyrku, żeby zobaczyć akrobacje niezrównanej Phenix.

Tomasz Marchewka, Maria Krasowska, Karolina Fedyk, Marta Malinowska, Magdalena Świerczek-Gryboś, Piotr Górski i Aleksandra Radlak przedstawiają swoje fantastyczne światy! Poznaj uniwersa, w których dzieją się akcje ich powieści.

Reklamy