Królowa na pomoc

krolowa_snieguTuż przed świętami, 21 grudnia, na ekranach kin pojawi się nowa, zimowa animacja skierowana do całej rodziny.

Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra jest czwartą już częścią rosyjskiej serii filmów animowanych opowiadającymi o przygodach znanych, andersenowskich bohaterów – rodzeństwa Kaia i Gerdy. Bohaterowie tym razem zmuszeni zostają stawić czoła złemu królowi Haraldowi, w jego domenie mieszczącej się po drugiej stronie luster.

Za reżyserię odpowiadają Robert Lence i Aleksey Tsitsilin. W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi Agatę Kuleszę (Królowa Śniegu), Natalię Szroeder (Gerda) oraz Karola Jankiewicza (Kai).

Przed seansem zachęcamy do zapoznania się z opisem dystrybutora:

Współtwórca „Shreka”, „Pięknej i Bestii”, „Toy Story” i „Dawno temu z trawie”, Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu „Królowa śniegu” ma w sobie wszystko, co stanowiło o sukcesie poprzedniczek. Wartką akcję, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci, w których towarzystwie po prostu nie można się nudzić. W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Reklamy