Groza, wampiry i Nowy Orlean

twarza-w-twarz-suchockaCykl pełen emocji, erotyzmu, muzyki i grozy w stylu klasycznych powieści gotyckich – tak wydawnictwo Initium prezentuje serię Daję Ci wieczność Agaty Suchockiej. Pierwsza część, Woła mnie ciemność [recenzja], której premiera miała miejsce w tym roku, to historia potomka plantatorskiej rodziny z Luizjany, Armagnaca Jardineux, który udaje się w podróż do Europy, by zdobywać wykształcenie i smakować rozrywek Starego Kontynentu. Jego przygoda przyjmuje jednak niespodziewany obrót. Kolejna część cyklu, zatytułowana Twarzą w twarz, ukaże się w same Walentynki, czyli 14 lutego.

Poniżej opis fabuły od wydawnictwa Initium:

Lothar Mintze, opuszczony przez mentora i opłakujący bolesną stratę, został sam − porzucony, zgorzkniały i wściekły. Młodzieńcza naiwność ustąpiła miejsca palącej ciekawości, która popycha go w podróż do Ameryki, gdzie ma nadzieję znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania. Gdzie się podział Huntington? Dlaczego Armagnac go opuścił? I najważniejsze: czemu nie przewidział zbliżającej się tragedii?
Nie znalazłszy odpowiedzi w Europie, Lothar przeprawia się przez ocean i udaje do Nowego Orleanu, podążając za znakami mającymi doprowadzić go do prawdy. Niespodziewanie spotyka młodego jazzmana, Thomasa Greenbourgha, który wygląda aż nadto znajomo. Kim jest ów młodzieniec? I czy to właśnie on jest odpowiedzią na wszystkie pytania nękające skrzypka?

Reklamy