Wiktoriańskie niebezpieczeństwa

OstatniNa stronie wydawnictwa Fabryka Słów pojawiła się informacja o najnowszej powieści Charliego Fletchera, która do polskich księgarń trafi już w styczniu.

Ostatni (The Remnant) jest finałowym tomem Trylogii Nadzoru (The Oversight Trilogy) i kończy historię opowiadającą losy ostatniej Ręki – grupy ludzi dbającej o zachowanie równowagi między światem realnym, a magicznym.

Książka przetłumaczona została przez Piotra Kucharskiego. Możliwe, że powieść otrzyma alternatywny tytuł Sukcesorzy, co wywnioskować można z informacji zawartych w opisie powieści.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem wydawnictwa:

„Nadzór jest najbardziej niebezpieczny, gdy zostaje mu niewielu członków. Wielu z tych, którzy o tym zapomnieli, już nie żyje”.

Nadzór tysiące lat temu zaprzysiągł, że będzie chronić krainy śmiertelników i istot nadnaturalnych przed żerowaniem na sobie nawzajem. Teraz, gdy tajne stowarzyszenie znalazło się na skraju zagłady, jego siedziba została zniszczona, a ostatni członkowie rozproszyli się po świecie, Nadzór musi walczyć o przetrwanie. Będzie też musiał stawić czoła najgroźniejszemu wrogowi, z jakim się kiedykolwiek zetknął: sobie samemu.

Oto „Sukcesorzy”, poruszająca ostatnia część mrocznej i zniewalającej trylogii „Nadzoru”.

Czytelników, którzy nie pochłonęli jeszcze poprzednich części trylogii, zachęcamy do zapoznania się z darmowym fragmentem Nadzoru – tomu rozpoczynającego cykl, który do przeczytania jest tutaj.

Reklamy