Zdemolować internet

ralphdemolkaW najbliższy piątek jedenastego stycznia do polskich kin trafi najnowszy film wytwórni Walt Disney Pictures.

Ralph Demolka w internecie (Ralph Breaks the Internet) to druga część animowanego filmu opowiadającego o przygodach tytułowego Ralpha – czarnego charakteru gier video, który w trakcie swej podróży przez cyfrowy świat stał się bohaterem pozytywnym.

Film reżyserują Rich Moore (Zwierzogród, Ralph Demolka) i Phil Johnston (współscenarzysta Richa Moore przy Zwierzogrodzie i Ralphie Demolce). W polskiej wersji językowej, głosu bohaterom użyczą m.in. Olaf Lubaszenko (Ralph Demolka), Jolanta Fraszyńska (Wandelopa von Cuks), Waldemar Barwiński (Feliks Zaradzisz).

Zachęcamy do zapoznania się z opisem dystrybutora, a także prezentujemy oficjalny zwiastun.

Akcja filmu „Ralph Demolka w Internecie” przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha… Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony „BuzzzTube”.

Reklamy