W osadzie zamieszkanej przez nieugiętych Galów…

asterix i obelixOpowieści o przygodach walecznych Galów, którzy dzięki tajemnicy magicznego napoju stawiają nieugięty opór rzymskim najeźdźcom, bawią czytelników i widzów od kilkudziesięciu lat. Seria komiksów stworzonych przez René Goscinny’ego (scenariusz) oraz Alberta Uderzo (rysunki) doczekała się wielu adaptacji filmowych, zarówno animowanych jak i aktorskich.

Już wkrótce po raz kolejny będziemy mogli wybrać się do kina na Asteriksa i Obeliksa! Tajemnica magicznego wywaru opowiadać będzie historię o poszukiwaniu nowego druida na zastępstwo Panoramixa, który zdecydował się przejść na emeryturę… Za reżyserię odpowiadają Louis Clichy i Alexandre Astier, a skrzące dowcipem polskie dialogi napisał Jakub Wecsile, współautor filmów takich jak Auta, Strażnicy Galaktyki czy Kraina lodu. W obsadzie dubbingowej znaleźli się między innymi Wojciech Mecwaldowski, Wiktor Zborowski i Kuba Wojewódzki, którzy udzielą głosów głównym bohaterom.

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru w kinach od 18 stycznia. Tymczasem koniecznie zapoznajcie się z opisem fabuły i teaserem filmu!

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

Reklamy