Tajemnice przeszłości

pozwól mi wrócićJuż w lutym fani pisarstwa B. A. Paris będą mieli okazję sięgnąć po nową książkę brytyjskiej pisarki.

Pozwól mi wrócić (Bring Me Back) jest trzecią powieścią autorki bestsellerów Za zamkniętymi drzwiami (Behing Closed Door) i Na skraju załamania (The Breakdown). Tym razem czytelnicy poznają tragiczną historię Finna, który dziesięć lat po tajemniczym zniknięciu dziewczyny próbuje ułożyć sobie życie z inną kobietą. Wtedy też zaczynają się tajemnicze telefony, a ci, którzy niekoniecznie uwierzyli w jego wersję zdarzeń z przeszłości, znów zwracają na niego swoją uwagę.

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Albatros, a za jej tłumaczenie odpowiada Magdalena Koziej.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem powieści przygotowanym przez wydawnictwo:

Kiedy zniknęła, powiedział prawdę. Ale nie całą…

Nowy wstrząsający thriller autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami.

 

Ona zniknęła

Finn i Layla, młodzi i nieprzytomne w sobie zakochani, wyjeżdżają na wakacje do Francji. W drodze zatrzymują się w nocy na parkingu i kiedy Finn wraca z toalety, jego dziewczyny nigdzie nie ma.

On skłamał

Finn opowiada policji, o tym, co zdarzyło się tej nocy. Są tacy, co nie wierzą w jego wersję i podejrzewają go o najgorsze. Nawet po latach. I tylko Finn wie, że nie powiedział policji całej prawdy.

 

Teraz się boi

Po dziesięciu latach zaczyna jeszcze raz – w innym miejscu, z inną kobietą. I tak się akurat złożyło, że jest nią siostra jego zaginionej dziewczyny. Kiedy się zaręczają, Fin dostaje telefon. Ktoś z jego przeszłości widział Laylę. Ktoś podrzuca znaki kojarzące się jednoznacznie z Laylą. Ktoś wysyła mu maile, które doprowadzają go na skraj szaleństwa. Finn zaczyna podejrzewać wszystkich i coraz bardziej wierzy w to, że jego dawna ukochana żyje.

I że jest bliżej, niż mu się wydaje.

Reklamy