Nominacje do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla

zajdelJuż od dzisiaj, aż do 31 marca można zgłaszać najlepsze, zdaniem czytelników, utwory fantastyczne wydane w 2018 roku.

O samej nagrodzie pisaliśmy już tutaj. Przypominamy, że każdy kto tylko zechce może nominować swoje ulubione powieści i opowiadania fantastyczne, które ukazały się w ubiegłym roku. W każdej z kategorii zgłosić można do 5 tytułów. Udostępniona została także lista pomocnicza, czyli zbiór przygotowanych przez fanów propozycji, który dostępny jest do wglądu pod tym linkiem. Zestawienie ma wyłącznie charakter informacyjny – jeśli jakiś utwór nie został w niej uwzględniony, nie znaczy to, że nie można zgłosić jego nominacji. Jedynym wyznacznikiem jest data publikacji i musi ona obejmować poprzedni rok kalendarzowy.

Swoje nominacje należy wysłać wyłącznie elektronicznie poprzez specjalnie przygotowany formularz, który dziś udostępniony zostanie na oficjalniej stronie nagrody.

Lista nominowanych utworów zostanie ogłoszona w trakcie tegorocznego Pyrkonu natomiast zwycięskie utwory zostaną wybrane i nagrodzone w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się podczas Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki POLCON.