Opowiadania bezjakubowe

Zły lasJuż 13 marca odbędzie się premiera najnowszej książki Andrzeja Pilipiuka.

Zły las to kolejny, dziesiąty już zbiór opowiadań o tematyce dojrzalszej i poważniejszej od lekkich przygód bimbrownika i egzorcysty, Jakuba Wędrowycza. Będzie to już trzydziesta ósma książka w dorobku tego autora, która ukaże się za sprawą wydawnictwa Fabryka Słów. Warto nadmienić, że Pilipiuk, pod pseudonimem Tomasz Olszakowski napisał także dziewiętnaście powieści, stanowiących kontynuację przygód Pana Samochodzika.

Andrzej Pilipiuk zalicza się do grona najbardziej poczytnych, polskich pisarzy. Napisane przez niego książki sprzedały się w nakładzie przeszło półtora miliona egzemplarzy. W swoich opowiadaniach często odwołuje się do historii, prezentując jej mniej znane rejony, lub tworząc własne, alternatywne wersje wydarzeń.

Przed lekturą zachęcamy do zapoznania się z krótkim opisem tomu przygotowanym przez wydawnictwo:

Cztery historie, cztery fascynujące podróże w głąb czasu i wyobraźni.

Coś czai się w ciemności. Czeka się na właściwy moment, aby gdy ten nadejdzie, uderzyć z właściwą sobie mocą i mroczną desperacją.

Na tę chwilę czekało od milleniów, lat, miesięcy…

Każdy może zostać ukarany. Robert Storm za uczciwość, Wnuk za winy dziada, Wojskowy Instytut Antropologii Historycznej za walkę o przetrwanie ludzkości…

W tych historiach dzieją się rzeczy niemożliwe, a nastrój narastającego zagrożenia otacza czytelnika niczym zamykająca się pułapka. Dodajcie do tego masę historycznych smaczków i ciekawostek a otrzymacie opowiadania w najlepszym, niepowtarzalnym stylu Andrzeja Pilipiuka.

Reklamy