Nowi superbohaterowie

MillarworldNetflix powoli wycofuje ze swojej oferty seriale Marvel Universe, w zamian proponując własne produkcje o superbohaterach.

Wiadomo, że już wkrótce znikną takie pozycje jak Punisher, Jessica Jones, Daredevil, Luke Cage, Defenders oraz Iron Fist. W ich miejsce pojawią się produkcje własne Netflixa, wprowadzając na małe ekrany nowych bohaterów wykreowanych przez Millarworld Comics. Mark Millar, właściciel wydawnictwa jest autorem takich komiksów, jak Old Man Logan (pozycja wydana przez Marvel Comics), Kick-ass oraz Kingsman. Filmowe adaptacje dwóch ostatnich pozycji powstały w 2010 (Kick-ass), 2014 (Kick-ass 2, Kingsman: The Secret Service) oraz 2017 (Kingsman: The Golden Circle) i cieszyły się zainteresowaniem widzów.

Zapowiedzianymi przez Netflixa produkcjami jest aż siedem adaptacji komiksów Millarworld Comics, z czego część pojawi się w formie serialowej (American Jesus oraz Jupiter’s Legacy), a część filmowej (Huck, Empress, Reborn, Prodigy, Sharkey the Bounty Hunter). Daty premier poszczególnych pozycji nie są jeszcze znane.

Reklamy