Globalne ochłodzenie

Serce loduJuż 15 marca odbędzie się premiera Serca lodu – książki sygnowanej logiem wydawnictwa Fabryka Słów.

Jej autor, Arkady Saulski to dziennikarz i publicysta. Literacko debiutował w roku 2010 opowiadaniem Dzieci syberyjskie. Dwie jego powieści (Czarna kolonia, Wilk) ukazały się jednocześnie sześć lat później, rozpoczynając serię science-fiction Kroniki czerwonej planety. Serce lodu jest jego pierwszą powieścią wydaną we współpracy z Fabryką Słów.

By podgrzać czas oczekiwania, zachęcamy do zapoznania się z opisem książki, przygotowanym przez wydawnictwo:

Zdarzyło się niewyobrażalne: na dalekim południu starożytnego, Świętego Kontynentu dzikie plemiona pierwszy raz w historii zjednoczyły się, by wspólnie wystąpić przeciw osadnikom i Kościołowi. Kolejne miasta znikają pod naporem armii złożonej z barbarzyńców, szamanów i nadprzyrodzonych istot. W świecie, w którym magia wypaliła się przed tysiącami lat ludzie są całkowicie bezbronni wobec obudzonej na nowo Mocy. Ksiądz Seth i Erin Barinor- morderca, oszust i żołnierz, wyruszają w samo serce hekatomby. Obaj wiedzą, że gra nie toczy się o życie osadników, ale o przetrwanie całego Cesarstwa.

Mimo że stoi za nimi cała potęga Cesarstwa, tu na krańcach cywilizacji jedyne co może ich ocalić to ostrza ich mieczy i gorąca wiara ich serc.

Odwieczna walka Dobra ze Złem w nowej, epickiej odsłonie. Poczujcie mróz, który ścina duszę.

Reklamy