Specnaz na tropie relikwii

Białe nocePod koniec miesiąca, 29 marca odbędzie się premiera nowego wydania powieści Adama Przechrzty.

Autora Demonów wojny fanom polskiej fantastyki nie trzeba przedstawiać. Po sukcesie jaki osiągnął cykl Materia Prima, zdecydowano o wznowieniu starszych, niedostępnych już w sprzedaży dzieł Przechrzty.

Białe noce to kontynuacja Chorągwi Michała Archanioła, wraz z którą wchodzi w skład poczytnego cyklu Depozytariusz Chorągwi Archanioła, który ukazał się w latach 2009-2010. W odświeżonym wydaniu zmianie uległa m.in. szata graficzna. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

Poniżej prezentujemy także opis przygotowany przez wydawnictwo w ramach promocji powieści:

Śmierć to dla nas rutyna

Dżuma, płk Specnazu

To opowieść o ciszy, w której grzęźnie szelest stóp w szturmowych butach. Chwycie, który więzi gardło, tchnieniu noża godzącego w nerkę, syku strzału ujarzmionego tłumikiem. Jedyny dźwięk jaki tu usłyszysz to huk gwoździ wbijanych w wieko trumny!

Drapieżnik! Pan Białych Nocy!

Wszedł do rezydencji warownej niczym twierdza, zmielił na bity jej system alarmowy, a potem wymordował ochronę. Twardych chłopaków ze Specnazu. Chłodno, metodycznie, wytłukł ich niczym ślepe kocięta. A potem powyrywał im serca.

Odszedł niczym duch, unosząc w mrok ofiarę – córkę człowieka, z którym liczył się sam Władimir Władimirowicz Putin.

Tylko człowiek, który nosi w sercu dotyk Michała Archanioła, tylko Depozytariusz Chorągwi, relikwii Specnazu pochwyci jego trop. Może…

Reklamy