Przekraczając trójwymiarowy świat…

SOBIESIEK_Astralker_2D-malaTomasz Sobiesiek zadebiutował w 2016 roku w Fabryce Słów opowiadaniem Astralker: drugie dno, wydanym w antologii Na nocnej zmianie. Tekst został na tyle dobrze przyjęty, że wydawnictwo zdecydowało się opublikować debiutancką powieść autora – Astralker. 

Tomasz Sobiesiek urodził się w 1988 roku w Lubartowie. Z wykształcenia jest matematykiem. Czytać lubił od zawsze, ale pisarzem został przypadkiem. Rozczarowany przeczytanym horrorem, pomyślał, że sam mógłby napisać coś znacznie lepszego. Zrobił to i odkrył, że nie zostanie jednak autorem horrorów, ale samo pisanie jest bardzo przyjemne. Dzięki temu już w kwietniu ukaże się Astralker, którego opis od Fabryki Słów przedstawiamy Wam poniżej:

Projekcje astralne, doświadczenia pozazmysłowe, opętania czy ataki istot z innych wymiarów. A wszystko to w realiach tajnych służb specjalnych w Polsce.
Maja Lidia Kossakowska

Dawid jest zwyczajnym chłopakiem- przybyłym z małego miasteczka studentem informatyki, który próbuje dać sobie radę w wielkim mieście. Jeden głupi pomysł zmieni jego życie na zawsze.
Chłopak miał szczęście w nieszczęściu. Znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. A jednak okazało się, że przejawia zdolności uważane w niektórych kręgach za wyjątkowo cenne. Dzięki „propozycji nie do odrzucenia” nie tylko uratował skórę, ale dostał szansę, by wykroczyć daleko poza ramy trójwymiarowego świata.

Astralker – nie ma granic, których nie przekroczyłaby dusza.

Reklamy