Szermierz natchniony

Virion.AdeptJuż 15 maja czytelnicy twórczości Andrzeja Ziemiańskiego po raz kolejny będą mieli okazję powrócić do świata Achai.

Virion. Adept to trzeci tom przygód szermierza natchnionego, którego postać po raz pierwszy pojawiła się w trylogii Achaja. Powieść ta stanowić będzie bezpośrednią kontynuację wydarzeń zapoczątkowanych w części poprzedniej. Virion, po brawurowej ucieczce z przygotowanej nań obławy wpada na Horecha – szermierza natchnionego, najętego po to, aby go zabić…

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów i, podobnie jak dwie poprzednie powieści przygód Viriona, wejdzie w poczet cyklu Imperium Achai.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem nowego tomu:

„Jesteś taki sam jak ona. Kompletnie nieprzewidywalny”.

Virion po raz kolejny staje twarzą w twarz z przeznaczeniem. Przeznaczenie, w osobie Horecha, nie poderżnęło mu jednak gardła, a jedynie zażądało wódki. Stary Szermierz Natchniony zobaczył w młodym uciekinierze coś, co wyrwało go z pijackiego marazmu. To samo zobaczył w przebudzonej Niki.
Droga młodego Viriona do zostania „Tym Virionem” właśnie się rozpoczęła.
Taida, Luna, Anai, Kila – żadne z nich nie przeczuwa, że wszystkie ich plany, wszelkie zaszczyty i poniżenia jakie teraz są ich udziałem, zostaną obrócone w proch. Z taką samą łatwością, z jaką Szermierz Natchniony strząśnie z ostrza kroplę krwi. Ich krwi.

Zawsze spodziewaj się niespodziewanego. Tylko wtedy masz szansę przeżyć. Niewielką, ale jednak szansę. 

 

Reklamy