Na Zachodzie bez zmian

Ziemi tej nie opuściszJuż 7 czerwca odbędzie się premiera najnowszej powieści Angusa Watsona, wchodzącej w poczet serii Na Zachód od Zachodu (West of West). Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, a za jej tłumaczenie odpowiada Maciej Pawlak.

Fabuła Ziemi tej nie opuścisz (The Land You Never Leave) jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń opisanych w części Umrzesz kiedy umrzesz (You Die When You Die). Świat wykreowany przez Watsona łączy w sobie brutalne prawa świata Wikingów z komedią rodem z Latającego cyrku Monty Pythona. A to oznacza, że plemię Wotan, podróżujących na Zachód, czeka jeszcze niejedna przygoda…

Zachęcamy do zapoznania się z opisem powieści:

Dumne plemię Wotan kontynuuje wędrówkę na Zachód. Po spotkaniu z niedźwiedziem, Rzeką Matką, tornadem i niezwykle przyjaznymi plemionami pozostało ich dziewięcioro. W tym dwoje dzieci. I dwa szopy. Razem z nimi wędrują krwiożercze wojowniczki, które marzą tylko o tym, by ich wszystkich wyrżnąć do nogi i spokojnie wrócić do domu. Na horyzoncie właśnie pojawili się Badlandczycy, znani głównie z bycia zwyrodniałymi sadystami.
Zapowiada się naprawdę wesoła przygoda!

Reklamy